Wyniki wyszukiwania dla:

VI Niedziela Wielkanocna – 5 Maj

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Pan Jezus wybiera i powołuje każdą i każdego z nas do bycia Jego uczniem, a jednocześnie świadkiem Jego nieskończonej miłości. Przez wzajemną miłość, którą będziemy sobie okazywać, najlepiej i najpełniej wypełnimy to przykazanie. Dziś po każdej Mszy wystawienie Najśw. Sakramentu, po Mszy św. o godz. 11.00 zmiana Tajemnic Różańcowych.

2. W każdy dzień zapraszamy na nabożeństwa Majowe po Mszy św. – dzieci komunijne mają obowiązek uczęszczać codziennie. Majówka przy figurce Polana Ostra będzie we wtorek 7 Maja o godz. 19.15 z udziałem Księdza. W niedzielę 12 Maja o godz. 15.00 Nabożeństwo Majowe przy figurce Niepokalanej przy Cerkwi.

3. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w środę, 8 maja, w przypadającą tego dnia uroczystość Świętego Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

4. W poniedziałek, środę, piątek w tym tygodniu po Nabożeństwie Majowym odbędzie się przygotowanie dzieci do pierwszej Komunii. W poniedziałek prosimy na spotkanie organizacyjne rodziców.

5. Boże Ciało przygotowują rodziny: Stępniewska Anny, Koncewicz Grażyna, Galica -Ploszaj Jola, Wytyczak Stanisław, Mantojfel Janina, Maruszczak Maria, Oliwko Elżbieta, Faran Joanna, Ka-nia Mo[1]niki, Mantojfel Jan, Froń Urszula, Łysyganicz Małgorzata, Ostrowska Marcelina, Domańska Bożena. Pierwszy ołtarz – Cerkwia, Drugi – P. Wytyczaka , Trzeci—Teresa Zatwarnickiej, czwarty – początek drogi na Rosolin

6. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

7. Składamy najserdeczniejsze życzenia Solenizantom i Jubilatom tygodnia.


Podziel się tym wpisem: