Wyniki wyszukiwania dla:

Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego – 12 Maj

Ogłoszenia duszpasterskie

1.  W dzisiejszą uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego wyznajemy wiarę, że Pan Jezus wstąpił do nieba, by przygotować tam dla nas miejsce i tam nas wszystkich oczekuje. Dziś nabożeństwo majowe o godz. 15.00 pod figurką Niepokalanej. Serdecznie zapraszamy.

2. Jutro przypada 107. rocznica pierwszego objawienia fatimskiego i 43. rocznica zamachu na Świętego Jana Pawła II. To dzień wspomnienia Najświętszej Maryi  Panny Fatimskiej.

3. W każdy dzień zapraszamy na nabożeństwa Majowe po Mszy św. – dzieci komunijne mają obowiązek uczęszczać codziennie.  Majówka przy figurce Polana Ostra będzie we wtorek 14 maja o godz. 19.15 i w niedzielę 19 maja o godz. 17.00 z udziałem Księdza.

4. W poniedziałek, środę, piątek w tym tygodniu po Nabożeństwie Majowym odbędzie się przygotowanie dzieci do pierwszej Komunii.

5. W sobotę o godz. 14.00 odbędzie się Msza Św. w intencji Strażaków z poświęceniem nowego wozu strażackiego. Szczegóły uroczystości w gazetce i plakacie. Zostanie odprawiona Msza św. Niedzielna. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 18.00.

6. W niedzielę 2 Czerwca odbędzie się uroczyste przyjęcie do służby ministranckiej: Kaliny Kaluba, Antoniny Kaluba, Joanny Kani, Marcina Plezia, Jakuba Mańko. Najbliższa zbiórka w sobotę o godz. 9.00.

7. W niedzielę 19 Maja będziemy obchodzić Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

8. Wszystkim Solenizantom tego tygodnia, jak i wszystkim obchodzącym rocznice urodzin, ślubu, bierzmowania, pierwszej Komunii Świętej przekazujemy życzenia obfitości Bożych darów i łask.


Podziel się tym wpisem: