Wyniki wyszukiwania dla:

IX Niedziela Zwykła – 02 czerwiec 2024 r.

1. W sobotę rozpoczęliśmy miesiąc czerwiec poświęcony Najśw. Sercu Pana Jezusa. Codziennie po Mszy św. nabożeństwo czerwcowe z litanią do Najśw. Serca Pana Jezusa. Dziś w czasie Mszy św. o godz. 11.00  odbędzie się przyjęcie naszych dzieci – kandydatów do Służby Liturgicznej. 

2. Trwamy w „oktawie” uroczystości Bożego Ciała.  Dziś procesja po Mszy św. o godz. 11.00.

3. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała z procesją wokół Kościoła. Po procesji i nabożeństwie poświęcimy „wianki” z ziołami.

4. W pierwszy piątek czerwca uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, która jest również Światowym Dniem Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Msza św. z nabożeństwo wynagradzającym o godz. 18.00.
Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.30.  Z posługą do chorych udamy się o godz. 15.00.

 5. W sobotę, 8 czerwca, przypada wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.  Zapraszamy na Msze Świętą o godz. 8.00.

6. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, do skarbonek, na inwestycje w kościele. Prosimy o składanie ofiary na sprzątanie świątyni i kwiaty. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy – Bóg Zapłać. 

7. 22 czerwca jest organizowana pielgrzymka piesza do Sanktuarium Św. Rity w CzarnejZapisy do 15 czerwca w zakrystii lub przez email:  polana@sdb.krakow.pl

8. Obchodzącym imieniny, rocznicę urodzin czy ślubu składamy najserdeczniejsze życzenia.  Zmarłych polecamy Bożemu miłosierdziu.


Podziel się tym wpisem: